Acronis

Zapewnia najlepszą ochronę danych w środowiskach wirtualnych, fizycznych, mobilnych i w chmurze

Acronis to wiodący producent rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, przywracania danych po awarii i bezpiecznego dostępu do danych dla użytkowników domowych, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw. Rozwiązania Acronis obejmują oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych serwerów fizycznych, wirtualnych i chmurowych, zarządzanie magazynami danych, bezpieczne współdzielenie plików i rozsyłanie systemów. Produkty Acronis, oparte na mechanizmie Acronis AnyData Engine, to proste, kompletne i bezpieczne rozwiązania ochrony danych lokalnych, zdalnych, w chmurze i na urządzeniach mobilnych. Gdy chodzi o dostarczanie rozwiązań cyber-ochrony nowej generacji, Acronis jest niepodważalnym liderem.

 

W 2018 roku Acronis otrzymał tytuł Wyboru użytkowników Gartner Peer Insights jako najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania dla centrów danych.

 

Firma analityczna IDC napisała tę analizę rynkową o Acronis Backup. Pobierz ją i dowiedz się więcej jak innowacje Acronis zmieniają rynek ochrony danych i w jaki sposób mogą one pozytywnie wpłynąć na twój biznes.

 

 

Nowy Raport Enterprise Strategy Group określa Acronis jako „Niezawodny i wydajny programowy magazyn danych”. Potwierdza, że rozwiązanie Acronisa jest intuicyjne, sprawdzone, niezawodne, opłacalne, skalowalne i wyprzedza konkurencję nawet o 300% procent.

 

 

 

Zacznij już dziś!

  • Bezpłatna 30-dniowa wersja próbna oraz webinary
  • Wyspecjalizowany przegląd produktów, oficjalne dokumenty i studia przypadków
  • Skontaktuj się z nami