Barracuda – pełna i profesjonalna ochrona całej infrastruktury IT

Bezpieczeństwo z produktami Barracuda, to skuteczna ochrona przed zagrożeniami i atakami realizowana przez najlepsze w swojej klasie urządzenia i usługi Barracuda do zabezpieczania sieci firmowej. Wybierz rozwiązania Barracuda i ciesz się łatwymi w obsłudze, dostępnymi z dowolnego miejsca na świecie, wyjątkowo rozbudowanymi narzędziami administracyjnymi Barracuda Cloud Control. Zabezpiecz swoją pocztę przed SPAMem uniwersalnym rozwiązaniem Barracuda Email Security Gateway lub Barracuda Email Security Service, blokuj ataki i zagrożenia dokonywane za pośrednictwem emaila.

 

 

 

 

Barracuda Email Security Gateway

Barracuda Email Security Gateway

Najlepsze na świecie rozwiązanie bezpieczeństwa poczty email

Barracuda Email Security Gateway to niezawodna ochrona antyspamowa i antywirusowa, zabezpieczenie przed utratą danych firmy oraz dobra, długoletnia inwestycja, wyprzedzająca stale pojawiające się zagrożenia.

Barracuda Email Security Gateway chroni firmową sieć przed spamem, złośliwym oprogramowaniem, wirusami, phishingiem czy atakami DoS, gwarantując firmie nie tylko bezpieczeństwo, ale także działanie bez żadnych zakłóceń. Szybkie, łatwe i proste w konfiguracji rozwiązanie Barracuda Email Security Gateway jest idealnym sposobem na bezpieczną pocztę i spokój administratora.

 

Barracuda Email Security Service

Barracuda Essentials for Email Security Service

Łatwe w użyciu chmurowe zabezpieczenie poczty email

Barracuda Email Security Service to zaawansowana usługa chmurowa, dostępna również dla mniejszych firm bez własnego serwera pocztowego. Essentials for Email Security Service w pełni zabezpiecza firmową pocztę przed zagrożeniami, spamem oraz wyciekiem danych. Umożliwia szyfrowanie kluczowych wiadomości, a także w razie awarii serwerów pocztowych na przetwarzanie poczty w chmurze.

Niezwykle prosta implementacja oraz zarządzanie sprawia, że Barracuda Essentials for Email Security, to rozwiązanie dla każdej firmy.

 

  Zarejestruj się na bezpłatne webinarium techniczne Barracuda Email Security

  przewiń do góry strony barracuda

   Przetestuj urządzenie Barracuda Email Security Gateway

   Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatne testy urządzenia Barracuda Email Security Gateway. Skontaktujemy się z Tobą, ustalimy najlepszy termin oraz dobierzemy odpowiedni model urządzenia.

   przewiń do góry strony barracuda

    Ceny urządzeń Barracuda Email Security Gateway oraz Barracuda Essentials for Email Security

    Ceny urządzeń Barracuda Email Security Gateway uzależnione są od ilości skrzynek pocztowych. Wypełnij proszę poniższy formularz podając szacunkową ilość skrzynek pocztowych, na tej podstawie przygotujemy ofertę cenową.


    przewiń do góry strony barracuda

    Zaloguj się do konsoli demo Barracuda Email Security Gateway

    Wejdź na stronę: http://emailgateway.barracuda.com/cgi-mod/index.cgi Wprowadź nazwę użytkownika: „guest„, pole z hasłem pozostaw puste, zaloguj się i zobacz jak wygląda konsola Email Security Gateway.

     

     

    przewiń do góry strony barracuda

     Pełna wersja Essentials for Email Security przez 30 dni

     Wypełnij krótki formularz i sprawdź jak działa Barracuda Essentials for Email Security. Zobacz jak prosta jest instalacja i konfiguracja Barracuda Essentials for Email Security w Twojej firmie.

     przewiń do góry strony barracuda