Premiera ESET w wersji 10 dla użytkowników domowych i małych firm

dodano 26.10.2016

premiera ESET w wersji 10

Od 25 października nowe wersje programów ESET dla użytkowników domowych i małych firm

Premiera najnowszej, 10 już wersji produktów ESET dla użytkowników domowych i małych firm (do 4 stanowisk) miała miejsce 25 października 2016r. ESET w wersji 10 poza nowymi funkcjami w znanych już wszystkim programach wprowadza również 2 zupełnie nowe programy: ESET Smart Security PREMIUM oraz ESET Internet Security.

 

ESET v10 – pełne portfolio dla użytkowników domowych i małych firm

  • ESET NOD32 Antivirus – legendarny dobrze znany wszystkim program antywirusowy;
  • ESET Smart Security od 25.10 dostępny będzie wyłącznie jako element ESET Security Pack.
    Do aktywnych licencji ESET Smart Security przedłużenia będą dostępne
  • ESET Smart Security Premium NOWOŚĆ – ochrona klasy premium dla najbardziej wymagających użytkowników
  • ESET Internet Security NOWOŚĆ – kompletna ochrona komputera podłączonego do Internetu
  • ESET Security Pack 1+1 NOWOŚĆ – pakiet programów do ochrony 1 komputera (PC, Mac) i 1 smartfona/tabletu z systemem Android
  • ESET Security Pack 3+3 – pakiet programów ESET do ochrony 3 komputerów (PC, Mac) i 3 urządzeń mobilnych typu smartfon/tablet z systemem Android

Unikatowe spojrzenie na bezpieczeństwo, to konieczność, wraz z zagrożeniami, które z łatwością łamią tradycyjne systemy ochrony. Stormshield UTM – rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających.

Antywirusy ESET to pełna ochrona sieci firmowej, startując od bramy internetowej, przez serwery plikowe i pocztowe, aż po urządzenia mobilne i stacje robocze. Lekkość i skuteczność oraz wygodne centralne zarządzanie, to główne atuty antywirusów ESET.

Backup danych StorageCraft to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie Twoich firmowych danych. Zapomnij o monotonnym, codziennym tworzeniu kopii zapasowych komputerów i serwerów – zainstaluj program do backupu ShadowProtect.

Oprogramowanie DESlock+ to w pełni zarządzalne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pełnego szyfrowania danych na dyskach twardych, nośnikach USB oraz korespondencji e-mail, przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych firm. Sprawdź jak proste i skuteczne jest szyfrowanie danych z oprogramowaniem DESlock+

Barracuda Networks – światowy lider zabezpieczania firmowych sieci. Barracuda to przede wszystkim zaawansowane systemy firewall, rozwiązania do backupu, do ochrony poczty elektronicznej oraz pełna kontrola treści. Z rozwiązań Barracuda, korzystają największe światowe firmy dające łącznie liczbę ponad 100 mln użytkowników.

Wrocławski producent systemów informatycznych wspomagających kompleksowe zarządzanie firmą, kładzie główny nacisk na łatwą i intuicyjną obsługę połączoną z bogatą listą możliwości programów z serii R2. Specjalizacja firmy Reset2 to systemy kadrowo płacowe, ale w ofercie są również programy do prowadzenia sprzedaży, magazynu oraz biura rachunkowego.

Sprawdź naszą ofertę autoryzowanych szkoleń dla profesjonalistów IT (Microsoft, ITIL i SUSE Linux  ESET, Barracuda, StormShield, StorageCraft).

Centra szkoleniowe w całej Polsce (Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław).

Ochrona kluczowych informacji, kontrola wydajności pracy pracowników.

Safetica DLP (Data Leak Prevention) skutecznie blokuje wszystkie kanały potencjalnego wycieku danych.