Case study ESET – Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

dodano 09.03.2021

case-study-eset-edtd-edr

Poznaj historię firmy Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o., producenta wysokiej jakości elementów tłoczonych dla branży AGD, automotive i budowlanej, korzystającej na co dzień z 200 urządzeń (stacje końcowe, serwery – zarówno fizyczne, jak i wirtualne oraz służbowe smartfony).

Firma Poland Tokai Okaya Manufacturing zdecydowała się na wdrożenie dwóch rozwiązań ESET:

  • ESET Endpoint Security wraz z ESET Dynamic Threat Defense (EDTD), które już na początku działania powstrzymało próbę zainfekowania komputerów za pomocą złośliwego makra w otrzymanym pocztą formularzu,
  • oraz ESET Enterprise Inspector, a więc produkt klasy EDR dostarczającym szczegółowych informacji na temat aktywności wewnątrz sieci przedsiębiorstwa oraz na poszczególnych maszynach.

Kluczowe zalety rozwiązań ESET dla Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. to przede wszystkim:

  • prosta obsługa,
  • skuteczna ochrona przed wszystkimi zagrożeniami,
  • szeroki wachlarz informacji dostarczanych przez EDR,
  • wysoki poziom wsparcia technicznego świadczonego przez dystrybutora.

Więcej informacji o tym wdrożeniu znajdziesz w case study eset.

Unikatowe spojrzenie na bezpieczeństwo, to konieczność, wraz z zagrożeniami, które z łatwością łamią tradycyjne systemy ochrony. Stormshield UTM – rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających.

Antywirusy ESET to pełna ochrona sieci firmowej, startując od bramy internetowej, przez serwery plikowe i pocztowe, aż po urządzenia mobilne i stacje robocze. Lekkość i skuteczność oraz wygodne centralne zarządzanie, to główne atuty antywirusów ESET.

Backup danych StorageCraft to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie Twoich firmowych danych. Zapomnij o monotonnym, codziennym tworzeniu kopii zapasowych komputerów i serwerów – zainstaluj program do backupu ShadowProtect.

Oprogramowanie DESlock+ to w pełni zarządzalne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pełnego szyfrowania danych na dyskach twardych, nośnikach USB oraz korespondencji e-mail, przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych firm. Sprawdź jak proste i skuteczne jest szyfrowanie danych z oprogramowaniem DESlock+

Barracuda Networks – światowy lider zabezpieczania firmowych sieci. Barracuda to przede wszystkim zaawansowane systemy firewall, rozwiązania do backupu, do ochrony poczty elektronicznej oraz pełna kontrola treści. Z rozwiązań Barracuda, korzystają największe światowe firmy dające łącznie liczbę ponad 100 mln użytkowników.

Poznaj rozwiązanie Proget MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Kontrola funkcji urządzenia, szyfrowanie danych, geolokalizacja urządzeń, dystrybucja aplikacji, pulpit zdalny i wiele więcej opcji dopasowanych do Twoich potrzeb znajdziesz w rozwiązaniu Proget MDM.

Sprawdź naszą ofertę autoryzowanych szkoleń dla profesjonalistów IT (Microsoft, ITIL i SUSE Linux  ESET, Barracuda, StormShield, StorageCraft).

Centra szkoleniowe w całej Polsce (Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław).

Ochrona kluczowych informacji, kontrola wydajności pracy pracowników.

Safetica DLP (Data Leak Prevention) skutecznie blokuje wszystkie kanały potencjalnego wycieku danych.

Chmura, środowisko chybrydowe, systemy lokalne, serwery wirtualne i fizyczne: rozwiązania Veeam umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, replikację oraz mobilność w chmurze.