Case study ESET – Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.

dodano 09.03.2021

case-study-eset-edtd-edr

Poznaj historię firmy Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o., producenta wysokiej jakości elementów tłoczonych dla branży AGD, automotive i budowlanej, korzystającej na co dzień z 200 urządzeń (stacje końcowe, serwery – zarówno fizyczne, jak i wirtualne oraz służbowe smartfony).

Firma Poland Tokai Okaya Manufacturing zdecydowała się na wdrożenie dwóch rozwiązań ESET:

  • ESET Endpoint Security wraz z ESET Dynamic Threat Defense (EDTD), które już na początku działania powstrzymało próbę zainfekowania komputerów za pomocą złośliwego makra w otrzymanym pocztą formularzu,
  • oraz ESET Enterprise Inspector, a więc produkt klasy EDR dostarczającym szczegółowych informacji na temat aktywności wewnątrz sieci przedsiębiorstwa oraz na poszczególnych maszynach.

Kluczowe zalety rozwiązań ESET dla Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o. to przede wszystkim:

  • prosta obsługa,
  • skuteczna ochrona przed wszystkimi zagrożeniami,
  • szeroki wachlarz informacji dostarczanych przez EDR,
  • wysoki poziom wsparcia technicznego świadczonego przez dystrybutora.

Więcej informacji o tym wdrożeniu znajdziesz w case study eset.

Unikatowe spojrzenie na bezpieczeństwo, to konieczność, wraz z zagrożeniami, które z łatwością łamią tradycyjne systemy ochrony. Stormshield UTM – rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających.

Antywirusy ESET to pełna ochrona sieci firmowej, startując od bramy internetowej, przez serwery plikowe i pocztowe, aż po urządzenia mobilne i stacje robocze. Lekkość i skuteczność oraz wygodne centralne zarządzanie, to główne atuty antywirusów ESET.

Najlepsze rozwiązanie do archiwizacji, zarządzania oraz spełniania prawnych wymogów zgodności (RODO) dla poczty elektronicznej.

Program dedykowany przede wszystkim dla małych i średnich firm.

Oprogramowanie ESET Endpoint Encryption to w pełni zarządzalne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pełnego szyfrowania danych na dyskach twardych, nośnikach USB oraz korespondencji e-mail, przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych firm. Sprawdź jak proste i skuteczne jest szyfrowanie danych z oprogramowaniem ESET Endpoint Encryption

Acronis zapewnia najlepszą ochronę danych w środowiskach wirtualnych, fizycznych, mobilnych i w chmurze.

Acronis to wiodący producent rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, przywracania danych po awarii i bezpiecznego dostępu do danych dla użytkowników domowych, małych i średnich firm oraz przedsiębiorstw.

Poznaj rozwiązanie Proget MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Kontrola funkcji urządzenia, szyfrowanie danych, geolokalizacja urządzeń, dystrybucja aplikacji, pulpit zdalny i wiele więcej opcji dopasowanych do Twoich potrzeb znajdziesz w rozwiązaniu Proget MDM.

Sprawdź naszą ofertę autoryzowanych szkoleń dla profesjonalistów IT (Microsoft, ITIL i SUSE Linux  ESET, Barracuda, StormShield, StorageCraft).

Centra szkoleniowe w całej Polsce (Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław).

Ochrona kluczowych informacji, kontrola wydajności pracy pracowników.

Safetica DLP (Data Leak Prevention) skutecznie blokuje wszystkie kanały potencjalnego wycieku danych.

Backup danych All-in-ONE – niezawodny backup i odzyskiwanie danych, kompatybilność z każdym najpopularniejszym magazynem danych i przyjazna konsola zarządzająca.