ESET Threat Intelligence – nowe narzędzie od ESET

dodano 08.03.2017

Dla większości firm kluczowe jest, by wiedzieć o wszystkich możliwych wektorach ataku na swoją sieć oraz by uzyskiwać te informacje nie tylko ze swoich źródeł. Ataki ukierunkowane, zagrożenia APT, exploity zero-day oraz działanie botnetów są trudne do wykrycia przez inżynierów posiadających dostęp wyłącznie do informacji z wnętrza sieci firmowej.

Na pomoc przychodzi ESET Threat Intelligence – narzędzie, które wypełnia lukę pomiędzy informacjami uzyskanymi przez inżynierów z wnętrza sieci firmowej, a danymi zbieranymi przez system ESET z całego świata. Rozwiązanie wykorzystuje informacje gromadzone przez ponad 100 milionów stacji roboczych na całym świecie, które wysyłają zebrane informacje do chmurowego systemu ESET LiveGrid. Następnie dane te przesyłane są do centrów Research & Development, zlokalizowanych na całym świecie, gdzie eksperci zajmują się dogłębną analizą otrzymanych danych. Dzięki temu ESET Threat Intelligence dostarcza klientom ESET unikatową wiedzę, która pomaga zrozumieć i zarządzać ryzykiem ataku na swoją sieć firmową, umożliwiając równocześnie poprawę skuteczności działania swoich zabezpieczeń.

Unikatowe spojrzenie na bezpieczeństwo, to konieczność, wraz z zagrożeniami, które z łatwością łamią tradycyjne systemy ochrony. Stormshield UTM – rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających.

Antywirusy ESET to pełna ochrona sieci firmowej, startując od bramy internetowej, przez serwery plikowe i pocztowe, aż po urządzenia mobilne i stacje robocze. Lekkość i skuteczność oraz wygodne centralne zarządzanie, to główne atuty antywirusów ESET.

Backup danych StorageCraft to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie Twoich firmowych danych. Zapomnij o monotonnym, codziennym tworzeniu kopii zapasowych komputerów i serwerów – zainstaluj program do backupu ShadowProtect.

Oprogramowanie DESlock+ to w pełni zarządzalne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pełnego szyfrowania danych na dyskach twardych, nośnikach USB oraz korespondencji e-mail, przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych firm. Sprawdź jak proste i skuteczne jest szyfrowanie danych z oprogramowaniem DESlock+

Barracuda Networks – światowy lider zabezpieczania firmowych sieci. Barracuda to przede wszystkim zaawansowane systemy firewall, rozwiązania do backupu, do ochrony poczty elektronicznej oraz pełna kontrola treści. Z rozwiązań Barracuda, korzystają największe światowe firmy dające łącznie liczbę ponad 100 mln użytkowników.

Poznaj rozwiązanie Proget MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Kontrola funkcji urządzenia, szyfrowanie danych, geolokalizacja urządzeń, dystrybucja aplikacji, pulpit zdalny i wiele więcej opcji dopasowanych do Twoich potrzeb znajdziesz w rozwiązaniu Proget MDM.

Sprawdź naszą ofertę autoryzowanych szkoleń dla profesjonalistów IT (Microsoft, ITIL i SUSE Linux  ESET, Barracuda, StormShield, StorageCraft).

Centra szkoleniowe w całej Polsce (Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław).

Ochrona kluczowych informacji, kontrola wydajności pracy pracowników.

Safetica DLP (Data Leak Prevention) skutecznie blokuje wszystkie kanały potencjalnego wycieku danych.

Chmura, środowisko chybrydowe, systemy lokalne, serwery wirtualne i fizyczne: rozwiązania Veeam umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, replikację oraz mobilność w chmurze.