Poznaj nowy produkt w naszym portfolio – Senhasegura

dodano 14.10.2020

poznaj-senhasegura

Senhasegura – Privileged Access Management (PAM)

Głównym celem motywującym wdrożenie Senhasegura w organizacji, jest zapewnienie kontroli nad tym co robią użytkownicy z tak zwanymi dostępami uprzywilejowanymi (Admin oraz Super Admin). To Senhasegura odpowiada za transparentne udzielanie użytkownikom dostępu do przypisanych systemów oraz urządzeń, bez konieczności ujawniania im haseł. Takie zarządzane sesje mogą być nagrywane, automatycznie kontrolowane oraz rozliczane. System PAM jest krytycznym elementem sieci firmowej w szczególności, gdy wpuszczane do niej są strony trzecie (outsourcing).

 

To, co wyróżnia Senhasegura to:

  • Bardzo szybki czas wdrożenia produktu, czyli „time to secure” kiedy nasze środowisko jest zabezpieczone.
  • Szybki i sprawny support producenta działający 24 / 7. W produktach tak kluczowych jak PAM, jest to element obowiązkowy.
  • Najwyższa ocena wśród rozwiązań tej klasy 4,9 / 5 w badaniu Gartner Peer Insights.

 

Użytkownicy poza powyższymi cechami, chwalą również intuicyjną konsolę oraz unikatowe funkcjonalności jak „Radar”.

 

Jeżeli potrzebujesz jakichkolwiek informacji dotyczących rozwiązania Senhasegura, zgłoś się do nas, udzielimy wsparcia w zakresie nadzorowanie i organizacja testów, a także działania wspierające rozwój produktu.

Unikatowe spojrzenie na bezpieczeństwo, to konieczność, wraz z zagrożeniami, które z łatwością łamią tradycyjne systemy ochrony. Stormshield UTM – rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających.

Antywirusy ESET to pełna ochrona sieci firmowej, startując od bramy internetowej, przez serwery plikowe i pocztowe, aż po urządzenia mobilne i stacje robocze. Lekkość i skuteczność oraz wygodne centralne zarządzanie, to główne atuty antywirusów ESET.

Backup danych StorageCraft to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie Twoich firmowych danych. Zapomnij o monotonnym, codziennym tworzeniu kopii zapasowych komputerów i serwerów – zainstaluj program do backupu ShadowProtect.

Oprogramowanie DESlock+ to w pełni zarządzalne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pełnego szyfrowania danych na dyskach twardych, nośnikach USB oraz korespondencji e-mail, przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych firm. Sprawdź jak proste i skuteczne jest szyfrowanie danych z oprogramowaniem DESlock+

Barracuda Networks – światowy lider zabezpieczania firmowych sieci. Barracuda to przede wszystkim zaawansowane systemy firewall, rozwiązania do backupu, do ochrony poczty elektronicznej oraz pełna kontrola treści. Z rozwiązań Barracuda, korzystają największe światowe firmy dające łącznie liczbę ponad 100 mln użytkowników.

Poznaj rozwiązanie Proget MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Kontrola funkcji urządzenia, szyfrowanie danych, geolokalizacja urządzeń, dystrybucja aplikacji, pulpit zdalny i wiele więcej opcji dopasowanych do Twoich potrzeb znajdziesz w rozwiązaniu Proget MDM.

Sprawdź naszą ofertę autoryzowanych szkoleń dla profesjonalistów IT (Microsoft, ITIL i SUSE Linux  ESET, Barracuda, StormShield, StorageCraft).

Centra szkoleniowe w całej Polsce (Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław).

Ochrona kluczowych informacji, kontrola wydajności pracy pracowników.

Safetica DLP (Data Leak Prevention) skutecznie blokuje wszystkie kanały potencjalnego wycieku danych.

Chmura, środowisko chybrydowe, systemy lokalne, serwery wirtualne i fizyczne: rozwiązania Veeam umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, replikację oraz mobilność w chmurze.