Premiera ESET w wersji 10 dla użytkowników domowych i małych firm

dodano 26.10.2016

premiera ESET w wersji 10

Od 25 października nowe wersje programów ESET dla użytkowników domowych i małych firm

Premiera najnowszej, 10 już wersji produktów ESET dla użytkowników domowych i małych firm (do 4 stanowisk) miała miejsce 25 października 2016r. ESET w wersji 10 poza nowymi funkcjami w znanych już wszystkim programach wprowadza również 2 zupełnie nowe programy: ESET Smart Security PREMIUM oraz ESET Internet Security.

 

ESET v10 – pełne portfolio dla użytkowników domowych i małych firm

  • ESET NOD32 Antivirus – legendarny dobrze znany wszystkim program antywirusowy;
  • ESET Smart Security od 25.10 dostępny będzie wyłącznie jako element ESET Security Pack.
    Do aktywnych licencji ESET Smart Security przedłużenia będą dostępne
  • ESET Smart Security Premium NOWOŚĆ – ochrona klasy premium dla najbardziej wymagających użytkowników
  • ESET Internet Security NOWOŚĆ – kompletna ochrona komputera podłączonego do Internetu
  • ESET Security Pack 1+1 NOWOŚĆ – pakiet programów do ochrony 1 komputera (PC, Mac) i 1 smartfona/tabletu z systemem Android
  • ESET Security Pack 3+3 – pakiet programów ESET do ochrony 3 komputerów (PC, Mac) i 3 urządzeń mobilnych typu smartfon/tablet z systemem Android

Unikatowe spojrzenie na bezpieczeństwo, to konieczność, wraz z zagrożeniami, które z łatwością łamią tradycyjne systemy ochrony. Stormshield UTM – rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających.

Antywirusy ESET to pełna ochrona sieci firmowej, startując od bramy internetowej, przez serwery plikowe i pocztowe, aż po urządzenia mobilne i stacje robocze. Lekkość i skuteczność oraz wygodne centralne zarządzanie, to główne atuty antywirusów ESET.

Backup danych StorageCraft to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie Twoich firmowych danych. Zapomnij o monotonnym, codziennym tworzeniu kopii zapasowych komputerów i serwerów – zainstaluj program do backupu ShadowProtect.

Oprogramowanie DESlock+ to w pełni zarządzalne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pełnego szyfrowania danych na dyskach twardych, nośnikach USB oraz korespondencji e-mail, przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych firm. Sprawdź jak proste i skuteczne jest szyfrowanie danych z oprogramowaniem DESlock+

Barracuda Networks – światowy lider zabezpieczania firmowych sieci. Barracuda to przede wszystkim zaawansowane systemy firewall, rozwiązania do backupu, do ochrony poczty elektronicznej oraz pełna kontrola treści. Z rozwiązań Barracuda, korzystają największe światowe firmy dające łącznie liczbę ponad 100 mln użytkowników.

Poznaj rozwiązanie Proget MDM do zarządzania urządzeniami mobilnymi. Kontrola funkcji urządzenia, szyfrowanie danych, geolokalizacja urządzeń, dystrybucja aplikacji, pulpit zdalny i wiele więcej opcji dopasowanych do Twoich potrzeb znajdziesz w rozwiązaniu Proget MDM.

Sprawdź naszą ofertę autoryzowanych szkoleń dla profesjonalistów IT (Microsoft, ITIL i SUSE Linux  ESET, Barracuda, StormShield, StorageCraft).

Centra szkoleniowe w całej Polsce (Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław).

Ochrona kluczowych informacji, kontrola wydajności pracy pracowników.

Safetica DLP (Data Leak Prevention) skutecznie blokuje wszystkie kanały potencjalnego wycieku danych.

Chmura, środowisko chybrydowe, systemy lokalne, serwery wirtualne i fizyczne: rozwiązania Veeam umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, replikację oraz mobilność w chmurze.