Sandboxing w Stormshield UTM – Breach Fighter

dodano 08.11.2016

ScaStormshield Breach Fighter

Stormshield Breach Fighter

Breach Fighter jest nową funkcją w dobrze znanych i cenionych rozwiązaniach Stormshield UTM do kompleksowej ochrony sieci. Breach Fighter służy do ochrony przed różnego typu atakami złośliwego oprogramowania. Cała ochrona realizowana jest poprzez analizę nieznanych obiektów w specjalnie wyizolowanym, wirtualnym środowisku – sandboxie.

Nowa usługa Stormshield Breach Fighter wykorzystuje tzw. sandboxing (wykrywanie ataków oraz zagrożeń realizowane poza siecią firmową, w odrębnym, bezpiecznym środowisku).

Funkcja Breach Fighter rozbudowuje skuteczność ochrony antywirusowej urządzeń Stormshield UTM, wspierając tradycyjną – opartą na sygnaturach metodę wykrywania złośliwych plików. Usługa analizuje dane przesyłane w ramach protokołów, w których statystycznie najczęściej przesyłane są zagrożenia: HTTP(s), POP3(s), SMTP(s), FTP(s).

Najważniejsze funkcje Stormshield Breach Fighter:

  • Połączenie funkcji systemu IPS z analizą behawioralną
  • Ochrona w czasie rzeczywistym przed zagrożeniami typu ransomware
  • Brak wpływu na wydajność urządzenia
  • Łatwa integracja
  • Centra danych zlokalizowane w Europie

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o usłudze Breach Fighter.

Unikatowe spojrzenie na bezpieczeństwo, to konieczność, wraz z zagrożeniami, które z łatwością łamią tradycyjne systemy ochrony. Stormshield UTM – rozwiązanie do kompleksowej ochrony sieci spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających.

Antywirusy ESET to pełna ochrona sieci firmowej, startując od bramy internetowej, przez serwery plikowe i pocztowe, aż po urządzenia mobilne i stacje robocze. Lekkość i skuteczność oraz wygodne centralne zarządzanie, to główne atuty antywirusów ESET.

Backup danych StorageCraft to szybki i niezawodny sposób na zabezpieczenie Twoich firmowych danych. Zapomnij o monotonnym, codziennym tworzeniu kopii zapasowych komputerów i serwerów – zainstaluj program do backupu ShadowProtect.

Oprogramowanie DESlock+ to w pełni zarządzalne i łatwe w użyciu oprogramowanie do pełnego szyfrowania danych na dyskach twardych, nośnikach USB oraz korespondencji e-mail, przeznaczone zarówno dla małych jak i dużych firm. Sprawdź jak proste i skuteczne jest szyfrowanie danych z oprogramowaniem DESlock+

Barracuda Networks – światowy lider zabezpieczania firmowych sieci. Barracuda to przede wszystkim zaawansowane systemy firewall, rozwiązania do backupu, do ochrony poczty elektronicznej oraz pełna kontrola treści. Z rozwiązań Barracuda, korzystają największe światowe firmy dające łącznie liczbę ponad 100 mln użytkowników.

Wrocławski producent systemów informatycznych wspomagających kompleksowe zarządzanie firmą, kładzie główny nacisk na łatwą i intuicyjną obsługę połączoną z bogatą listą możliwości programów z serii R2. Specjalizacja firmy Reset2 to systemy kadrowo płacowe, ale w ofercie są również programy do prowadzenia sprzedaży, magazynu oraz biura rachunkowego.

Sprawdź naszą ofertę autoryzowanych szkoleń dla profesjonalistów IT (Microsoft, ITIL i SUSE Linux  ESET, Barracuda, StormShield, StorageCraft).

Centra szkoleniowe w całej Polsce (Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa i Wrocław).

Ochrona kluczowych informacji, kontrola wydajności pracy pracowników.

Safetica DLP (Data Leak Prevention) skutecznie blokuje wszystkie kanały potencjalnego wycieku danych.